Moje stránky

Moje stránky Vám umožní vytvořit si profesionální webové stránky za pár minut bez jakýchkoliv technických dovedností. Službu nabízíme ve třech různých balíčcích, které obsahují všechno, co potřebujete pro atraktivní a funkční web.
K registraci .CZ domény nyní dostanete Moje stránky Start na rok ZDARMA.

Co získáte se službou Moje stránky?

  • Webové stránky, které si můžete sami vytvořit a kdykoliv aktualizovat
  • Více než 220 profesionálních grafických šablon
  • Dokonalý přehled o návštěvnosti webu
  • Propojení na sociální sítě – Facebook, Pinterest, Twitter, Google+ a Tumblr.
  • Zákaznickou podporu 24 hodin 7 dní v týdnu
  • V balíčku Standard a vyšších také e-mailové schránky na vlastní doméně
  • a řadu dalších zajímavých funkcí

Jak to funguje

Do služby Moje stránky se přihlásíte přímo ze Zákaznického centra ACTIVE 24. Zvolíte si výchozí téma a styl grafické šablony, kterou si následně můžete přizpůsobit a libovolně upravit. Pomocí funkce drag&drop pak do stránky natáhnete všechny požadované widgety z nabídky v administraci. Nakonec vložíte vlastní obsah. Vzhled stránek můžete průběžně kontrolovat pomocí náhledu a nakonec publikovat na internet. Kdykoliv stránky potřebujete aktualizovat, stačí znovu vstoupit do administrace webových stránek a požadované úpravy v textu nebo designu provést. Vyšší verze služby Moje stránky podporuje také vytvoření mobilní verze stránek a jednoduché publikování na Facebook.

Reference

Díky velkému výběru profesionálních šablon i obrázků v image bance, ze kterých si můžete vybírat, je výsledný vzhled i funkcionalita vašeho webu, vytvořenému pomocí Moje stránky, vždy perfektní. Podívejte se na ukázkové weby

Trial

Moje stránky si můžete vyzkoušet na 14 dní zcela nezávisle a zdarma v Trial verzi.

Vyzkoušejte Moje stránky

Přehled balíčků a objednávka

Službu Moje stránky nabízíme ve třech balíčcích, odstupňovaných podle rozsahu a nároků na nadstandardní funkce webových stránek, které si v nich chcete vytvořit. Moje stránky Start si můžete pořídit nyní jen za  29 Kč/měsíc, Moje stránky Standard za 199 Kč/měsíc a Moje  stránky Premium za 399 Kč/měsíc bez DPH.

Porovnejte balíčky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.