E-mailové řešení

K serverovým řešením je možné dokoupit i e-mailové řešení, které běží na jiném clusteru než webové aplikace, díky čemuž se obě služby navzájem neovlivňují.

S řešením ACTIVE 24 E-mail získáte schránky s dostatečným prostorem 10 GB a dalšími funkcemi. Ke své poště budete přistupovat přes moderní Webmail, který je vhodný i k zobrazení v mobilních telefonech a tabletech.

S poštou můžete pracovat i ve svém poštovním programu, podporované jsou protokoly IMAP i POP3. Díky službě Outlook Sync pak jednoduše propojíte schránku s Outlookem včetně kontaktů, kalendáře a úkolů. Mezi jednotlivými schránkami lze sdílet dokumenty.

Součástí řešení je i spolehlivá antivirová a antispamová ochrana a metoda greylisting.

Správa e-mailů se provádí v Zákaznickém centru, kde si vytváříte jednotlivé e-mailové schránky a nastavujete jim další parametry. Jako správce zde máte přehled o zaplnění všech schránek.

 

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.