O společnosti Active 24

Naše společnost je předním celoevropským poskytovatelem hostingových služeb. Zaměřujeme se na malé a střední podniky, kterým nabízíme kompletní a nákladově efektivní řešení pro internet, přičemž kombinujeme relevantní, dostupné a standardizované produkty a výjimečně přátelský přístup.

Historie Active 24

Na českém trhu jsme začali působit v roce 1996, služby jsme poskytovali jako GLOBE INTERNET. Pod touto značkou jsme vystupovali až do roku 2004, kdy jsme se stali součástí evropského hostingového poskytovatele ACTIVE 24, jejíž historie sahá do roku 1998. ACTIVE 24 nyní působí v patnácti evropských zemích, včetně České a Slovenské republiky.

Filozofie Active 24

Naše filozofie vychází z přesvědčení, že uživatel internetu tu není od toho, aby řešil technické problémy, ale proto, aby v plné míře využil příležitostí, které správně fungující internetová síť nabízí. Proto se neustále vyvíjíme, přizpůsobujeme novým trendům a snažíme se bleskově reagovat na všechny změny v požadavcích našich zákazníků, ke kterým chováme maximální otevřenost. Charakterizuje nás vysoká profesionalita, technologická vyspělost a neustálá touha inovovat.

Protože si uvědomujeme, že úspěch každého podnikání stojí a padá s lidmi, investujeme kromě nejmodernějších technologií také do našich zaměstnanců, neboť jenom oni mohou být nositeli skutečně plodných změn a inovací.

Více informací naleznete na https://www.active24.cz/o-spolecnosti

Členství

NIC.CZ – správce CZ domény – členem od roku 2001
NIX.CZ – Neutral Internet eXchange uzel – členem od 2002
RIPE – Réseaux IP Européens, spráce IP rozsahu pro Evropu – členem od 2002
EURid – správce EU domény – členem od roku 2005
FÉNIX – Bezpečná VLAN - zakládajícím členem, od roku 2014
ICANN – vrchní správce doménového systému

 

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.