Co jsou to serverová řešení?

Serverová řešení nabízíme zákazníkům, kterým pro provoz internetových projektů nepostačují služby webhostingu. Umožňují stabilně provozovat i velmi náročné a dynamicky se rozvíjející projekty, které mají velké požadavky na výkon nebo mají specifické požadavky na poskytované služby. K serverovým řešením nabízíme nejvyšší úroveň technické podpory, garanci kvality a možnost individuálních řešení na míru dle potřeb zákazníka. Služby provozujeme z moderního datového centra, využívají našeho unikátního technického zázemí.

Nabízíme základní 4 typy serverových řešení:

1) Virtuální managed servery
navazují v našem portfoliu na služby sdíleného hostingu, jsou určeny pro provoz webových prezentací a e-mailů. Počet provozovaných služeb není omezen. Zákazník má garantovánu dostupnost výkonových parametrů serveru, dle zvoleného balíčku. O stabilitu a bezpečnost serveru se plně staráme my, zákazník má možnost si v Zákaznickém centru zprovozňovat i ukončovat svoje webové prezentace a e-maily.
2) Managed servery
nabízejí nejvyšší možný výkon, zákazníkovi je k dispozici celý fyzický server nebo serverová farma. Zákazník si opět v Zákaznickém centru zprovozňuje svoje internetové prezentace a e-maily, navíc může komunikovat přímo s administrátory, kteří se starají o bezpečnost a stabilitu řešení. Volitelně nabízíme možnost využití loadbalancingu nebo failoverbalancingu, případně dalších služeb dle přání zákazníka.
3) Virtuální privátní servery
nabízejí svým uživatelům největší možnou volnost v jejich využití. Typ provozované služby si uživatel volí zcela sám. K serveru má k dispozici plný administrátorský přístup, správa serveru je tedy plně v jeho rukou. Zákazník má garantovánu dostupnost výkonových parametrů serveru, dle zvoleného balíčku.
4) Aplikační servery
jsou optimalizovány pro provoz aplikací na Microsoft platformě. Zákazník má k dispozici administrátorský přístup a dále pak libovolný počet zabezpečených terminálových spojení pro uživatelský přístup k provozované aplikaci. Služba je vhodná pro bezpečný provoz aplikace, která má být dostupná odkudkoliv z internetu. Nejčastěji jsou aplikační servery využívány pro provoz účetních systémů, CRM, ERP apod.

Zpět na seznam témat

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.