E-shop

Na internetu můžete dnes prodávat zboží a služby bez větších investic a zákazníci pak nemusí chodit k vám do obchodu, ale mohou 24 hodin denně nakupovat ve vašem e-shopu. Pokud máte doménu, můžete si na ní vlastní elektronický obchod zřídit velmi jednoduše. ACTIVE 24 nabízí několik variant e-shopových řešení s mnoha zajímavými funkcemi.

e-shop ACTIVE 24

E-shop ACTIVE 24 ve své plné verzi podporuje například splátkový prodej, šablony vzhledu, napojení na účetní systémy Pohoda, Money S3 nebo Vario, export a import dat ve formátech .xml a .xls, silné marketingové nástroje jako napojení na vyhledávače zboží, GoogleAnalytics, hlídací pes, odběratelé novinek, platební brána PayU a PayPal a v neposlední řadě širokou škálu předdefinovaných i volitelných příznaků pro zboží a definice slev.

Zobrazit Přehled parametrů a cen

E-shopy ACTIVE 24 umožňují spravovat až 20 000 položek a jsou hostovány na sdíleném hostingu Windows Server 2012 R2 Standard. Součástí e-shopu u ACTIVE 24 je 1 GB pro e-maily a standardní zákaznická podpora 24/7 dní v týdnu.

E-shop si můžete nezávazně vyzkoušet ve 14ti denní Trial verzi. Pokud se rozhodnete přejít na placenou verzi, budou vaše data z Trial verze přenesena do plné verze e-shopu.

Vyzkoušet E-shop Trial

E-shop nabízíme ve 3 balíčcích – nejjednodušší E-shop Standard v ceně 299 Kč/měsíc, E-shop Profi v ceně 949 Kč/měsíc a plnou verzi Premium v ceně 1990 Kč/měsíc. K balíčkům Standard a Profi si můžete dokoupit moduly, které nejsou jejich součástí. Možnost změnit konfiguraci e-shopu najdete v Zákaznickém centrum ACTIVE 24. Pro všechny placené verze e-shopu platí garance vrácení peněz do 30 dní od zřízení e-shopu.

Objednat E-shop Premium

Uvedené ceny jsou bez DPH.

 

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.