K čemu slouží Aplikační Servery?

Aplikační Servery jsou v podstatě vylepšené Virtuální Privátní Servery na platformě Windows. Neslouží pro provozování webových prezentací, jejich konfigurace je optimalizována pro provoz aplikací třetích stran (CRM, ERP, účetní systémy - Pohoda, Money, ABRA, Altus Vario, ...) a to zejména v případě, že potřebujete svoje aplikace provozovat bezpečně, chcete mít jistotu, že nepřijdete o svá data, oceníte nepřetržitou dostupnost naší technické podpory a navíc potřebujete mít aplikaci dostupnou odkudkoliv z internetu.

Řešení aplikačních serverů vám nabízí velký komfort při provozování svých aplikací za nízkou cenu. Především nemusíte pořizovat vlastní hardware, nemusíte se věnovat jeho opravám nebo rozšiřování. Dále za vás vyřešíme správné zalicencování hostingového prostředí (pomocí Microsoft programu SPLA). Přebíráme plnou zodpovědnost za nepřetržitý běh aplikace a za bezpečnost uložených dat, zajistíme non-stop dostupnost zákaznické podpory. Všechny uvedené výhody pro vás představují obrovskou časovou a finanční úsporu.

Aplikační servery začnete využívat zejména v těchto dvou případech:
1) Pokud chcete rychle zprovoznit novou aplikaci, potřebujete ji mít kdykoliv dostupnou i mimo vaši kancelář, nechcete do zprovoznění investovat ani čas ani finanční prostředky, protože si nejste jisti, zda budete aplikaci provozovat dlouhodobě a potřebujete její kvalitní a bezpečný provoz za atraktivní cenu.
2) Aplikaci již provozujete, ale potřebujete rozšířit její dostupnost i mimo vaši kancelář, zvýšit počet uživatelů, kteří k ní přistupují, vyřešit licencování Microsoft prostředí, zvýšit rychlost aplikace, zkvalitnit a zlevnit její provoz a zajistit si nově nepřetržitou dostupnost technické podpory.

Jak služba funguje? Active 24 má připravenu hostingovou platformu pro provoz podporovaných aplikací. Nejpozději následující pracovní den po objednání a uhrazení poplatku za první období může zákazník využívat požadovanou aplikaci. Předpokládá se, že zákazník vlastní licenci na objednanou službu, kterou si koupí přímo u výrobce softwaru. S aplikací pak může současně pracovat tolik uživatelů, kolik si zákazník pořídí terminálových licencí. Pokud si potřebujete ověřit, že vaše aplikace bude správně v našem prostředí fungovat, vyzkoušejte si naše řešení zdarma.

Zpět na seznam témat

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.