Technické zázemí

Abychom mohli data našich zákazníků denně zálohovat do geograficky odlehlé lokality, provozujeme v Praze dvě datová centra.
Primárním datovým centrem je DC TOWER, odkud je provozována naprostá většina našich služeb. Sekundární datové centrum je umístěno v Casablanca INT. V Praze disponujeme 2x 10Gbps konektivitou do českého internetu (NIX.CZ) a 2x1Gbps do zahraničí.
Schéma našich DC v Praze
Pro potřeby našich klientů jsou k dispozici také datová centra našich sesterských společností po celé Evropě. (Norsko, Švédsko, Polsko).
Jsme zakládajícím členem projektu Fenix (Bezpečné VLAN) v rámci NIX.CZ, což zajišťuje unikátní možnosti ochrany služeb našich zákazníků proti rozsáhlým DoS útokům. Členem projektu je i náš poskytovatel primární i záložní zahraniční konektivity.
Služby našich zákazníků provozujeme pouze na značkových serverech společnosti DELL a Hewlett-Packard, ke kterým si držíme vlastní sklad náhradních dílů. Síťové prvky jsou výhradně značek Cisco a Juniper.

 

 

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.